КЛЮЧОВІ ПРАВИЛА


 

Відкрита реєстрація робіт - ЗАВАНТАЖИТИ РОБОТУ


Last Minute дедлайн реєстрації робіт  - 25 квітня  2021

 


 

 

Перед участю у конкурсній програмі КМФР прочитайте правила та умови. Умови участі повинні суворо дотримуватися всіма учасниками. Подання конкурсної заявки передбачає повне прийняття учасником правил Фестивалю.

 

1. Київський Міжнародний Фестиваль Реклами відкритий для всіх учасників рекламно-комунікаційного ринку: рекламних агентств, рекламодавців, медіа компаній та всіх, хто займається рекламою, production, медіа, PR, дизайном, і в цілому креативом по всьому світу. Фестиваль є міжнародним, в конкурсну програму допускаються роботи від учасників з усіх країн світу. 

 

2. У конкурсній програмі фестивалю можуть брати участь тільки реалізовані проекти, які демонструють оригінальні і «свіжі» творчі ідеї та їх реалізацію.

 

Роботи повинні бути запущені/реалізовані з січня 2020 по квітень 2021 року включно.*

* NEW! Цього року до участі також допускаються роботи, запущені/реалізовані за попередній конкурсний період, починаючи з січня 2019 року.

 

До участі не приймаються повторно роботи, які були подані на КМФР 2020, в ту ж категорію. Роботи можуть бути зареєстровані повторно тільки в рамках інших конкурсів/категорій КМФР 2021.

 

3. Проекти, розроблені декількома агентствами, можуть подаватися на розгляд у рамках однієї конкурсної категорії лише один раз і лише від одного учасника (одного з агентств або клієнта). При цьому одна й та ж робота, серія робіт, рекламна кампанія може бути подана в різні категорії.

 

4. Реєстрація робіт повинна бути узгоджена з клієнтами, кампанії яких готуються до участі в конкурсній програмі. Оргкомітет фестивалю може зв'язатися з клієнтом, якщо в ході суддівства у журі виникнуть питання стосовно реалізації кампанії.

 

5. Конкурсні роботи повинні точно відповідати тому вигляду, в якому вони були реалізовані.

 

6. Конкурсні роботи не повинні носити спекулятивний характер або бути по суті концептами (нереалізованими проектами). Також роботи не повинні бути забороненими або знятими з ефіру, розміщення і т.п.

 

7. Реєстрація робіт повинна бути узгоджена і дозволена керівництвом вашої компанії.

 

8. Конкурсна робота (всі тексти та креативні матеріали) мають буди оформлені англійською мовою.

 

9. Конкурсні роботи повинні бути зареєстровані і оплачені до 25 квітня 2021 року. 

 

10. Завантаживши роботу в особистому кабінеті ви зобов'язуєтесь сплатити вартість подачі роботи.
Всі завантажені роботи будуть автоматично передані на суддівство, а оплата за участь є обов'язковою. Несплата рахунку не є автоматичним скасування реєстрації участі.
Зареєстровані на сайті роботи можуть бути відкликані з конкурсної програми тільки в письмовій формі до 25 квітня 2021 року включно. Ви розумієте, що якщо ви хочете зняти роботу після 25 квітня 2021 року, повернення оплати за участь не здійснюється, а участь робіт повинна бути сплаченою у будь-якому разі.

Якщо ви бажаєте відкликати свою роботу, ви повинні повідомити нам про це за електронною поштою: festival@vrk.org.ua, project@vrk.org.ua чи подзвонивши до офісу за телефоном +3 8 (044) 490 90 30.

 

11. У тому випадку, якщо будь-яка інша додаткова інформація з проекту стає доступною вже після реєстрації роботи, організатори фестивалю можуть надавати доступ до оновлення інформації, але не пізніше 25 квітня 2021 року. 

 

12. Учасник фестивалю гарантує легальне використання в конкурсних роботах музики, фото, текстів і т. д, і зобов'язується самостійно вирішувати всі можливі суперечки щодо авторських прав.

 

13. Оргкомітет фестивалю може використовувати роботи учасників з метою популяризації фестивалю, в тому числі розміщувати роботи на офіційному сайті фестивалю.

 

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ РОБІТ

 

1. Конкурсні роботи мають бути оформлені онлайн на сайті фестивалю http://kiaf.com.ua/.

 

2. Конкурсною роботою називається заповнена на сайті форма із завантаженими згідно з технічними вимогами матеріалами.

 

3. Конкурсні роботи не повинні порушувати правила фестивалю, повинні відповідати всім описаним технічним вимогам, а також бути реалізованими.

 

4. Текстова форма конкурсної роботи повинна бути оформлена англійською мовою. Файли конкурсних робіт (відеоролик, зображення, радіо, відеокейс, PRESENTATION IMAGE) також оформюються англійською мовою.

Всі матеріали повинні бути представлені точно в тому вигляді, в якому вони були реалізовані (опубліковані, передані в ефір і т.д.) і не можуть бути спеціально змінені для суддівства.

У випадку, коли оригінальна мова роботи не англійська, то матеріали повинні містити переклад текстів на англійську мову в такому вигляді:

 

- англійський переклад у вигляді виноски безпосередньо в зображенні,

 

- англійські титри у відеоролику або відеокейсі,

 

- англійський переклад у відповідному полі. 


5. Всі суддівські матеріали будуть представлені журі в онлайн форматі. Будь ласка, переконайтеся, що весь наданий матеріал є зрозумілим і може бути представлений на розгляд журі. Не англомовні роботи повинні супроводжуватися повним перекладом.

 

6. Правило конфіденційності суддівства конкурсних робіт: у файлах , посиланнях та описі творчої ідеї конкурсних робіт не можна розміщувати логотип і назву учасника, окрім self-promotion. Члени журі не повинні знати , якому агентству/студії/учаснику належить робота, що розглядається. Порушення цього правила може спричинити зниження балів при оцінюванні.

 

7. При реєстрації аккаунта перевірте правильність і актуальність інформації, що вводиться, оскільки вона використовується Оргкомітетом для зв'язку з учасником. 

 

Вміст поля «Назва учасника» дублюється на сайті, в дипломі та Церемонії нагородження, тому вкажіть назву агентства / компанії без лапок, дужок та форми власності. 

 

Також ретельно перевірте по кожному проекту усі кредитси і текстову інформацію, яку ви ввели. Ці дані будуть опубліковані на нашому сайті в точності, як ви ввели їх в форму заявки.

 

 


 

Відкрита реєстрація робіт - ЗАВАНТАЖИТИ РОБОТУ

 

Last Minute дедлайн реєстрації робіт  - 25 квітня  2021