ПРО КМФР

КМФР – найпрестижніший і головний рекламний фестиваль України та один із провідних рекламних фестивалей Європи, що проводиться в Україні починаючи з 2000 року.

 

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

 

КМФР відкритий для всіх учасників рекламно-комунікаційного ринку: рекламних агентств, рекламодавців, медіа компаній та всіх, хто займається рекламою, production, медіа, PR, дизайном, і в цілому креативом по всьому світу.

 

Фестиваль є міжнародним, в конкурсну програму допускаються роботи від учасників з усіх країн світу.

 

Щорічна подія об’єднує конкурсні роботи з провідних комунікаційних агентства Східної Європи, Балтійських країн та інші країни Європи та Азії.

 

МІЖНАРОДНЕ ЖУРІ

 

Роботи оцінює міжнародне журі, членами якого виступають найбільш провідні світові фахівці в галузі реклами.

 

ТЕСТ-ДРАЙВ ПЕРЕД CANNES LIONS

 

Фестиваль за форматом, конкурсними правилами, вимогами, складом журі повністю відповідає міжнародним стандартам проведення рекламних креативних фестивалів.

 

КМФР є своєрідним тест-драйвом робіт перед участю в міжнародних рекламних фестивалях/конкурсах вищого рівня.

 

КМФР є гарним місцем для креативної індустрії, де можна зібратися, поспілкуватися, обмінятися ідеями в колаборації з колегами по ринку.

 

ФЕСТИВАЛЬ 2021

 

У 2021 році КМФР відбудеться у 22-й раз і пройде 26-28 травня в Києві. КМФР є частиною конкурсної програми Ukrainian Creative Awards, яка проходить в рамках події Ukrainian Creative Stories.

 

Конкурсна програма КМФР поділена на 4 блоки:

 

·  CREATIVE COMMUNICATIONS 

·  CRAFT/TECHNOLOGY

·  POSITIVE CHANGE

·  CLIENT`S VIEW

 

Кожен блок включає конкурси та категорії, що відображають ключові напрямки в рекламі та креативній галузі.

Блок Creative Communications орієнтований на велику креативну ідею в різних дисциплінах.


Блок Craft/Technology визначає креативну досконалість та блискуче виконання в ключових сегментах рекламного та комунікаційного продакшн процесу.


Блок Positive Change нагороджує та відзначає бренди та некомерційні організації, які сприяють досягненню більшого блага за допомогою маркетингових комунікацій.

 

Блок Client`s View сфокусований на креативності, оригінальності творчого рішення для вирішення бізнес задач в тій чи іншій індустріальній категорії, того чи іншого продукту чи послуги. 

 

Однією із головних цінностей фестивалю є члени журі, які є визнаними світовими експертами в галузі реклами та креативності, професіоналами міжнародного рівня.

 

В 2021 році будуть працювати 8 команд журі. Членами журі усіх блоків є провідні спеціалісти рекламної індустрії, які є неодноразовими переможцями міжнародних фестивалів/конкурсів і учасники міжнародних суддівських складів, включаючи Cannes Lions. 

 

Роботи в Creative Communications будуть оцінені 4 міжнародними командами журі:

·  Film, Radio & Audio, Integrated & Innovation, Radio & Audio Craft журі

·  Design & Branding, Print & Publishing, Out Of Home, Design & Branding Craft, Print & Publishing Craft, Out Of Home Craft журі

·  Digital & Mobile, Media, Branded Content & Entertainment, Media Craft журі

·  Brand Experience & Activation, PR, Direct Marketing, PR Craft, Brand Experience Craft and Direct Marketing Craft журі

 

Роботи в Craft/Technology будуть оцінені 2 міжнародними командами журі:

·  Film Craft, Branded Entertainment Craft журі

·  Digital & Mobile Craft журі

 

Роботи в Positive Change буде оцінювати команда журі маркетологів та представників комунікаційних агентств зі знаннями та експертизою в області CSR та маркетингу сталого розвитку.  

 

Роботи в Client`s View буде оцінювати команда журі з найбільш досвідчених маркетологів. 

 

Оцінювання робіт пройде із застосуванням 100-бальної шкали: від 1 до 100 балів. Процедура суддівства побудована на незалежній оцінці кожного з членів журі. 

 

За результатами конкурсу у кожної конкурсної роботи буде незалежна оцінка від кожного члена журі. Середньозважений бал допоможе учасникам об'єктивно оцінити свою роботу і її вірогідність отримати призове місце в подальших фестивалях.

 

Кожна команда журі матиме свого Голову журі, і після оцінки всіх членів журі він/вона розгляне та визначить фіналістів та переможців (золота, срібна чи бронзова нагорода) серед усіх робіт.

 

Кожен Голова кожного конкурсу визначає “Best of Contest”, а команда всіх Голів вибере “Гран-прі фестивалю” серед усіх золотих переможців фестивалю. Цього року фестиваль матиме чотири Гран-прі, які будуть обрані в кожному блоці: Creative Communications, Craft/Technology, Positive Change та Client`s View. Роботи для некомерційних організацій та благодійних організацій не можуть брати участь у виборі Гран-прі у блоках Creative Communications, Craft/Technology, Client`s View, але будуть розглядатися в блоці Positive Change на звання Гран-прі.

 

РЕЙТИНГИ

 

Фестиваль входить до Національного рейтингу креативності та майстерності України сезону 2021.