Акредитація учасників

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами відбудеться 31 травня - 1 червня.

 

Місце проведення: Київ, ВДНГ (Національний комплекс «Експоцентр України», павільйон №3, вул. Академіка Глушкова, 1).

 

Для всіх бажаючих відвідати КМФР необхідно оформити акредитацію. 

 

Акредитація «FULL PASS» дає право на відвідування двох днів фестивалю відповідно до програми: експозиція конкурсних робіт, конференція Best Marketing Practices, яка виступає платформою для обміну досвідом між провідними іноземними експертами і лідерами українського ринку, Церемонія нагородження переможців 19-го КМФР і насичена вечірня програма.

 

Online - реєстрація відкрита на сайті фестивалю до 15 травня.

 

 

ВИДИ АКРЕДИТАЦІЇ

 

Для учасників, які подали конкурсні роботи на 19-ий КМФР:

За кожним учасником конкурсної програми КМФР закріплена 1 акредитація Full Pass, яка включає дводенну конференцію Best Marketing Practises і Церемонію нагородження переможців КМФР.

 

Для активації даної акредитації необхідно зареєструвати 1 представника від агентста-конкурсанта в особистому кабінеті учасника. Даний запит буде оформлений в еквіваленті 0.

 

Для всіх бажаючих відвідати 19-ий КМФР:

Щоб відвідати 2 дня фестивалю необхідно зареєструватися на сайті, заповнити всі необхідні поля в блоці «Акредитація» та запросити рахунок на оплату в розділі «Мої рахунки».

 

Акредитація оформляється на фізичну особу, а не на юридичну, тобто, є індивідуальною. Акредитація не підлягає передачі іншій особі.

 

З вартість участі можна ознайомитися за посиланням

 

Якщо вас цікавить акредитація тільки на денну програму Best Marketing Practices або тільки на Церемонію нагородження переможців 19-го КМФР напишіть нам на email project@vrk.org.ua