ЖУРІ

INDUSTRY JURY

Наталія Байдала


директор з маркетингу та комунікацій Mastercard в Україні та Молдові

У компанії Masterсard Наталя Байдала керує роботою маркетинг-департаменту, який щорічно реалізує понад 500 проектів в Україні та Молдові.

 

Свою кар'єру в маркетингу Наталя почала в 2011 році на посаді маркетинг-менеджера представництва Masterсard Europe в Україні. З 2014 року була призначена на посаду директора з маркетингу Masterсard в Україні та Молдові, а з 2015 року - відповідала за маркетинг на інших ринках, які перейшли в управління київського офісу компанії: в Грузії, Туркменістані, Таджикистані, Киргизстані та Узбекистані.

 

З 2013 до 2019 року Наталі та її команді вдалося збільшити Top of mind упізнаваність бренду в 3 рази: сьогодні вже кожен третій українець називає ім'я компанії без попередніх підказок. Крім того, протягом п’яти років поспіль українські користувачі визнають Masterсard кращою платіжною системою (за результатами всеукраїнського рейтингу «Українська народна премія»).

 

У 2019 році команда отримала 4 нагороди Effie Awards Ukraine за інтеграцію Mastercard в Atlas Weekend, що зробила масову подію доступною для людей з порушеннями слуху. Сенсорна зона #MastercardVibes та перекладачі музики на мову жестів створили унікальний досвід та дали можливість відчути музику нечуючим людям. За результатами Effie Awards Ukraine 2019 команда також була відзначена в номінаціях «Найефективніший бренд року» та «Найефективніший рекламодавець року».

Повернутися