ЖУРІ

FILM, RADIO&AUDIO, ADVERTISING CAMPAIGN JURY

Anja Radulovic


креативний директор Leo Burnett, Сербія

Повернувшись із США, де здобула ступінь бакалавра мистецтв у театральній акторській майстерності та режисурі, Anja увійшла у світ реклами. З того часу її безжально переслідували творчі ідеї, орієнтовані на людей.

Вона розпочала свою креативну кар’єру у Leo Burnett у 2009 році. Незабаром, у 2010 році, Leo Burnett Belgrade стало найкращим агентством Адріатичного регіону на Golden Drum. У 2012 році Leo Burnett стало найкращою мережею  і отримало безліч нагород.

У минулому році Anja отримала численні міжнародні призи, включаючи декілька Гран-прі, Золоту, Срібну та Бронзову нагороди на таких конкурсах, як Eurobest, Golden Drum, Epica, London FAB Awards, The Cup, EACA тощо. У 2019 році Anja та її команда принесла Сербії першу нагороду Euro Effie, здобула багато призів на Golden Drum та понад 15 нагород на місцевих фестивалях, включаючи дві нагороди Гран-Прі.

Anja Radulovic була членом міжнародних журі на таких фестивалях, як Clio, Golden Drum, New York Festivals, Ad Stars, а також на всіх місцевих фестивалях. Вона  читала лекції та семінари на різних регіональних фестивалях, конференціях та у академіях, працювала з найрізноманітнішими клієнтами.

Повернутися